close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Žirafy a malinkatej zranitelnej koloušek

10. ledna 2015 v 10:07 | Tereza
Tohle by mělo být motivací pro všechny, kdo řeší svoji výšku.
Testosteron je bohužel takový koumes, že některé z nás kvůli němu opravdu hodně vyrostou. A pak tu svoji výšku řeší. "Jsem dostatečně ženská se svojí výškou?".
Ale nebojte. Tohle není problém TS žen. Tohle řeší všechny ženy.
Myslím si (to je zase jen můj názor, který tu vypouštím), že je hezčí i praktičtější, aby žena byla menší než její partner.
Když jsem v létě stála proti muži a vzhlížela k němu a on se ke mně musel maličko shýbnout, moc se mi to líbilo.
Když jsem vyskočila nedávno z auta a asi desátá věta, kterou mi Pája řekl byla: "Ty jsi vysoká!", tak mě to trochu zamrzelo. Byli jsme stejně vysocí, ale já měla navíc 7cm podpatky na kozačkách, takže jsem byla prostě vyšší. U takového muže mám úplně jiné pocity, než u toho, který mě svou výškou převyšuje. Na mých citech k němu to ale nic nemění. Ještě, abych řešila výšku! Už takhle mám ve vztahu tolik překážek...
Výška muže je ale přesto jeden z hlavních detailů, které mě vždycky zajímají. Nerada bych, aby to byl nějaký prcek. Vím, že za to nemůže, ale já ho nechci převyšovat o hlavu a ohýbat se, když mu chci dát pusu.

Měřím 176/177 cm.

To není zrovna málo, ale také to není extrém.

Ráda bych byla menší. Třeba takových 168 cm by se mi líbilo. Většina kluků nechce žirafy - právě proto, že je tam riziko, že budou vyšší, než oni. Za prvé se to nelíbí mužům a za druhé se to nelíbí ženám :)

Už dávno neplatí, že pro modeling je u žen nutná výška minimálně 180 cm.
Dočetla jsem se, že u žen je ta minimální hranice alespoň 173 cm a u mužů 183 cm.
Dokonce modelingová asociace uvádí v podmínkách u žen i horní hranici - 180 cm.
V textu o podmínkách je také konfekční velikost 36 - 38 a míry (rozmezí), které (což mě pobavilo) odpovídají těm mým :) Dokonce obvod mého stehna je ideální :) (Není občas na škodu porovnat se s ostatními ženami, které považuji za hezké :). Ale zas tolik si nefandím. Jen mě to opravdu potěšilo.
Co bych jaksi nesplňovala pro modeling je věk. Ten je doporučován do 25 let. A do doporučené velikosti košíčků B mi chybí 1 cm. (Ten ale věřím, že doženu.)
Věk žen nad 25 let pro modeling už není vhodný pro molo, ale pouze pro reklamní agentury.
O něčem takovém jsem však nikdy ani neuvažovala. Nemyslela jsem si, že bych se mohla dostat na natolik ženskou úroveň, že bych mohla provozovat modeling :) A ani to nebyl můj cíl. Stačí mi, když jsem správně identifikována. (I když být krásná a ženská chce každá žena.)


Tenhle článek ve mě vyprovokovaly holky z votocvohoz.cz. Narazila jsem tam totiž úplně náhodou na diskusi s názvem "Moooc vysoká".

Chtěla jsem taky vědět, co je to v ženském pojetí "moc vysoká". Nejsem taky náhodou "moooc vysoká"?

Odpovědi všech dívek (vážně úplně všech) mě ale mile překvapily. Kolikrát si myslíme, že něco je tak a tak, ale když se těch lidí zeptáme, skutečnost je jiná.

I já jsem si až do teď myslela, že holky s výškou nad 180 cm mají prostě problém.

Není to tak ani náhodou!

Jedna 21letá slečna z Brna položila tento dotaz:

Ahoj holky,
dnes jdu na ples a na poslední chvíli jsem sháněla černé lodičky k šatům. Problém je, že sama mám 178 cm a ještě teď (naštěstí JEN haha) 7cm podpatky.
Má taky někdo takové to dilema se svou výškou? :) A teď myslím vysoké holky.

Holky jí odpovídaly takto:
 • Já svou výšku miluju, zvlášť když jsou malý kluci vedle mě nervozní.
 • Ahoj :) Mám 180 a na plese jsem měla botky s platformou cca 10 cm vysoké. :) Řekni, proč bych měla mít dilema?
 • Mám 176 a 8-9cm podpatky nosím :) aspoň mám hezčí nohy
 • Nejsi moc vysoká ;) já mám 175 a nosím 12cm podpatky a není to tak strašný .. na co dilema
 • Já mám 177,5 a podpatky příležitostně taky nosím. Po botách na podpatku sahám, když mám náladu, abych se pocitově cítila skvěle. :) Jde o TVŮJ pocit, neohlížej se na ostatní.
 • 180 cm a nikdy :)) chci být malinkatej zranitelnej koloušek v náručí pořádnýho chlapa... což se stejně kvůli výšce nekoná :D
 • Mám sice ,,jen" 174, ale většinou nosím podpatky 12 cm - menší se mi vůbec nelíbí a nepřipadám si blbě. Blbý to má ten, kdo je malej
 • Já mám 180 cm, nosím 12 cm jehly a o ostatní se nestarám
 • 181 CM + 12 CM...problém nikde nevidím :) ...a obouvat nějaký ošklivý boty na nízkým podpatku, kterej nohám vizuálně spíš uškodí?
 • Já mám 182 cm a moje nejoblíbenější lodičky na ples mají podpatek 12 cm :) a dilema opravdu nemám, naopak si ten den vyloženě užívám :-D ale je pravda, že v běžným životě (mimo plesovou sezónu) mi děsně imponuje, když je kluk aspoň o hlavu vyšší než já a jak tu píše Hanka z Brna výše, cítím se jak zranitelnej koloušek a ten pocit je k nezaplacení :-D
 • Já měřím 175 cm a klidně si vezmu lodičky s 15cm .. pohoda, neřeším.. aspoň nikoho v davu nehledám.. stačí se rozhlédnout
 • Se to tu řeší snad jednou týdně - je mi úplně jedno, jak na mě kdo kouká, že jsem vysoký, z blbých poznámek už si nic nedělám. Moje výške je navíc asi 177 a mně to opravdu nepřijde nijak nadprůměrné... přestaňte pořád řešit, co můžete a nemůžete. Jste to vy. Osobnost. Jedinečná...
 • 184 cm a podpatky nosím i 9 cm vysoké. Když se mi ty boty líbí, nenechám je v krámě jen proto, že jsem vysoká. Takže buď v klidu.
 • Jsem neuvěřitelně hrdá na svých 180 cm + podpatky 10-12 cm. Má s tím někdo problém? :o tak je to jeho problém, neee MŮJ!!
 • Mám 177 a vůbec to neřeším, sice podpatky moc nenosím, ale na plesy se vždycky těším právě proto, že si můžu jednou za čas vzít lodičky.
 • Já mám 172 cm a když si vezmu podpatky, připadám si jak kobyla oproti mým menším kámoškám... Chtěla bych být menší, drobňoučká roztomiloučká.
Některé argumenty jsou úžasné. Vlastně úplně všechny! :) (Až na ten poslední, který dává zase za pravdu tazatelce, ale i to je správný pohled na věc.)

Navíc kolik mužů může říct: "Na plesy se vždycky těším, protože si můžu vzít kravatu!" nebo "...protože si můžu vzít společenské kalhoty... mokasíny..." ? :) (Jasně, že pár výjimek bude, ale jsou spíš raritou.)
V tom je mezi ženami a muži tak obrovský rozdíl. Což neplatí jen pro oblečení, ale pro spoustu jiných stránek života. Nikdy bych ten svůj ženský život za život muže neměnila! :)

Musím říct, že po botách na podpatku sahám také, když mám náladu a abych se cítila pocitově skvěle, jak napsala jedna slečna :) Vlastně jsem se do podpatků úplně zbláznila (nemám ale ráda ty extrémní jehlové, protože mi připadají příliš výstřední) a chůze v podpatcích mi přijde hezčí i přirozenější, než třeba jen v teniskách, i když ty mají zase své jiné kouzlo.

Ale ze všeho nejvíc mě pobavil a chtěla bych také být malinkatej zranitelnej koloušek :D
Protože ten pocit je k nezaplacení.
Nikdy předtím jsem ho zažít nemohla. (Navíc jsem ho už jednou zažila).
A to platí pro velkou spoustu zážitků, které najednou MOHU.
Všem v okolí říkám, že mě ta puberta, ve které se ze všeho tak bezhlavě raduji, jednou přejde. To říkám ale jen proto, abych je uklidnila. Ve skutečnosti si myslím, že ta radost mě nikdy přejít nemůže. Stejně tak, jako nepřechází ženy narozené jako ženy z toho, že mohou jít na ples a mohou si vzít třeba lodičky...

Diskusí o výšce dívek je všude spousta - a všechny jsou v tomto pozitivním duchu, kde si holky samy odpovídají, že každá žena je jedinečná osobnost... I vy!


Na ilustračním obrázku k tomuto článku je pouze koloušek, protože žirafu s kolouškem ještě nikdo nikdy nevyfotil a nezveřejnil na společné fotce :) Přitom by jim to docela slušelo. :) Pokud ta žirafa bude kluk a koloušek holčička :)

Co mě ještě zaujalo bylo to, že jsem si až doteď myslela, že se v Brně neříká "malinkatej zranitelnej", ale "malinkatý zranitelný". Něco se na Moravě změnilo, Moravandy??? :)
A toho jsem si už dávno nevšimla jen u téhle Brňandy... :)
 


Komentáře

1 moj-maly-svet moj-maly-svet | Web | 10. ledna 2015 v 10:39 | Reagovat

Krásný článek. sama měřím 181 centimetrů a není to med lízat. Samozřejmě, že každý si hned všimne sebevědomou vysokou holku.... Jenže ne vždy je to příjemné (pak musím přemýšlet nad tím co je na mně špatně, jestli mi třeba zpod sukně netrči toaletak nebo co). Mám přítele, který je ode mně o pár centimetrů vyšší. Oceňuji to, že když se líbáme, nemusím zaklonit hlavu a stoupnout si na špičky, to musí byt nepohodlné a možná po delší době to začne i bolet! Miluji ho.... Ale na druhou stranu, vždy když vedle mně v autobuse stojí o hlavu vyšší kluk mám takový zvláštní pocit. Chci ho obejmout a cítit se v bezpečí na jeho rameni/hrudi mezi jeho silnými pažemi...

2 Tereza Tereza | 10. ledna 2015 v 10:49 | Reagovat

[1]: Super! Názor biologické slečny :)
Ta krásná poslední věta vystihuje ten nejhezčí důvod, proč být menší...

Ale na plese bych to neřešila :)

3 Pai Mu Tan Pai Mu Tan | 10. ledna 2015 v 10:54 | Reagovat

Mám 175 cm a občas si připadám jako prcek, zvlášť mezi spolužáky, klidně bych byla vyšší. Podpatky nosím jenom ty pohodlné, z kterých mě nebolí nohy. Přítel má o pár centimetrů víc, ne o moc, tak si vedle něj příjemně vyrovnaně.

Měla jsem s tím problém jenom jednou, kdy jeden můj přítel při líbání zjistil, že jsem vyšší, tak jsem ho dostrkala na schůdek a vše bylo ok. :-)

4 Lucka Lucka | Web | 10. ledna 2015 v 11:16 | Reagovat

Terko nic nového, malinkatej, blbej, atd. se tady říká normálně a vždy říkalo.
tak tvoji výšku bych právě brala, jsi jako žena celkem vysoká, ale ne nápadně, já téměř o deset cm vyšší už nápadná jsem /muži mě jako ženu opravdu nepřehlížejí/ ale malinká bych být nechtěla, ony se vysoké ženy náhodou mužum líbí a ne že ne, dlouhonohá gazela je sen každého muže chichi.
je dobře že píšeš o výšce. zrovna minulí týden jsem byla v obchodě a předemnou najednou stála vysoká postava které jsem koukala na záda, no jasně prostě velkej chlap, SAMÁ VODA, VELKÁ SLEČNA. měla spíš neutrálnější oblečení, /kde taky chudák asi sežene něco typicky ženského na sebe/, chvíli jsem se za ní dívala, zda vzbuzuje pozornost a lidé se po ní dívají, nic, zase se potvrdilo že lidi mají svých starostí dost.
tak na ženu jsem opravdu hodně vysoká, ale ještě nejsem extrém chichíííí.
však i třeba v sekáči na sebe často něco dámského seženu, ani nemusím do obchodu s nadměrnou velikostí chichi.

5 Tereza Tereza | 10. ledna 2015 v 11:27 | Reagovat

[3]: :))) to je hezké řešení s tím schůdkem při líbání :)

[4]: no oni mě kluci na fotkách vidí menší a pak když se jim ukážu v reálu, tak se diví :/
Co je malé, to je hezké :)

Gazel se většinou muži bojí právě kvůli jejich vysokému sebevědomí (které si mohou dovolit) :)

No a kolik že máš teda cm, Lucko? :) já myslela, že to sem napíšeš :)

6 Tereza Tereza | 10. ledna 2015 v 11:28 | Reagovat

[3]: já mám ale při mých 177 cm + 7 cm podpatky někdy pocit, že jsem nejvyšší na světě a že všichni muži kolem mě jsou menší :/ Ale hlavu si z toho nedělám :) Jen bych ráda vyššího, jako máš ty :)

7 Lucka Lucka | Web | 10. ledna 2015 v 11:30 | Reagovat

já mám nějakých 186 cm

8 Lucka Lucka | Web | 10. ledna 2015 v 11:32 | Reagovat

tak mě kluci na fotkách vidí vysokou, prý á vysoká a dlouhonohá, chudáci ale netuší že asi často vyšší než oni chichi.

9 Lucka Lucka | Web | 10. ledna 2015 v 11:41 | Reagovat

ale mám čtyři kamarády kteří jsou trochu vyšší než já, no tedy jeden z nich asi o 15 čísel chichi. tak vyšších mužu je ještě celkem dost. no jo, ale už se trochu přebírat musí. nechci obra, ale stejně vysoký by být mohl.

10 Tereza Tereza | 10. ledna 2015 v 11:43 | Reagovat

[8]: díky.
Je fakt, že výška až takový vliv na ženskost nemá, protože jsem viděla hezké malé MtF ženy, ale i nehezké a stejně tak vysoké. Nemá to vliv na krásu :)

A být dlouhonohá je opravdu plus.
Já mám jen lehký nadprůměr, co se délky nohou týče, ale s podpatky je to jiné :)

Nemůžu už se dočkat, až si půjdu vybrat lodičky na ples. Doufám, že to tam na těch hladkých parketách dám a nezabiju se :) Jelikož je to úúúúplně poprvé, co jdu v lodičkách na taneční parket :)
Daly to jiné, dám to i já :) A ještě si to užiju.

11 Tereza Tereza | 10. ledna 2015 v 11:44 | Reagovat

[9]: mně obři nevadí :)

12 Lucka Lucka | Web | 10. ledna 2015 v 12:07 | Reagovat

[11]: no jo, to je trošku jiné, pro mě je obr muž, který už opravdu obr je. to už by byli dva exoti najednou, to už je trochu  moc chichi, navíc ten výběr už je i tak omezen, a ještě vybírat takto, tak je to nereálné scifi.

13 Kristýna Kristýna | 10. ledna 2015 v 12:11 | Reagovat

[9]: Několik mých obřích kamarádů (185-205) mělo vždy  tu úžasnou schopnost si nabalit mrňavou holku (155-160). Takže já prcek (174) měla holky stejně velký nebo vyšší. Naštěstí se mi hodně dlouhý holky líbí. A jak se později ukázalo, bylo to vlastně jedno, protože jestli je jedna holka vyšší než druhá nikdo neřeší. ;-)
A podpatky si užívám jak můžu a jehly přímo miluju (jo, chodí se v nich zejména po dlažbě blbě).

14 Tereza Tereza | 10. ledna 2015 v 12:20 | Reagovat

:) teď koukám na pořad o ZOO v Praze a pán tam říkal, že když je samec větší, je to lepší, protože tím působí dominantněji a lépe dovede tu samici ovládnout :)))
Tak takhle to jeeee! :)

[13]: Chichi, prcek ve 174 :) Jinak je fakt, že mezi dvěma holkama se výška neřeší.
Ale ten jev, kdy si extrémně vysoký muž namluví extrémně malou ženu je poměrně častý :)

15 Lucka Lucka | Web | 10. ledna 2015 v 12:32 | Reagovat

[14]: samozřejmě, vyšší muž má prostě pocit že má na vrh, a žena má pocit že ji muže lépe chránit.
i v přírodě si samice vybírají nejdominantnějšího a tudíž i největšího a nejsilnějšího samce.

16 Niki Bretschneider Niki Bretschneider | E-mail | 10. ledna 2015 v 12:41 | Reagovat

V Brně se toho změnilo dost, ale jedno je furt stejný. "malinkatej", "roztomilej" etc. jsou místně obvyklé tvary a dtto platí pro "díry" kolem Svitavy a Svratky. Navíc v dírách kolem Svitavy se mluví spíš vídeňskou němčinou než česky. Extra mezi staršíma lidma. V Brně se do toho montuje navíc jidiš a cigánština, takže je ten jazyk celkem divnej. Navíc v různejch čtvrtích se mluví různě.

Spisovné tvary "malinkaté",  "roztomilé" etc jsou doménou Vyškovska a Přerovska, v Brně to ale nikdy nebylo. Dalo by se celkově říct, že je to záležitost údolí řeky Moravy, ale zasahuje do toho jednak fenomén "Haná", kde se tyto tvary používají teoreticky vzato běžně, v praxi tam ale všichni mluví jak po mrtvici, takže to sluchově není moc poznat. Extrém je pak Jevíčko a Velké Opatovice, kde každá slabika obsahuje "ó". Takže známá opatovická hospoda "U Holoubků" je vyslovována místními jako "hospodo oe holóbkó". To jsou kraje kde mluvím pouze německy a dělám, že česky neumím :-). Mezi další moravské fenomény patří Vlára, Kopřivnice a Znojmo.

Brnem samotným prošly tři jazykové vlny. Za CK a ještě na počátku první republiky se mluvilo stylem "Hej káémo, na ponču salci sou félik, žgrufóni s netsem sedijó xélik, šňapajó salce, frošále, pulce.". Druhá vlna byla kolem 2. světové a táhla se do začátku 60. let, byl to jazyk potyšů a kristýnek, typicky "šalina porazira švígrfotra na velkým place" nebo "klapu si po čáře vržó ně pekle, chvílu su nakrklé chvílu su steklé". Třetí vlna vychází z druhé a je dost ovlivněná angličtinou. Typicky "Su borka z blekfíldu a makám v kénigu za hovno lôve, ešťeže se můžu grátis v prýglu vykópat". Prakticky zmizelo šč a bylo místy nahrazeno pomocí šť.

Paralelně s tím se vyvíjí Líšeň, charakteristická především nosovkami. Dnes je to součást Brna, ale dřív to byla samostatná zemědělská obec, mluvilo se tam spíš francouzsky a obyvatelé moc české krve neměli, holt relikt bitvy tří císařů.

BTW v Brně jsem se narodila, žila tam 29 let, přesto jsem-li nucena mluvit česky, mluvím se silným kladenským přízvukem a pražským nářečím 80. let stylu "koukej Véno jak ta rachomejtle prdla". V Brně si tím člověk říká o nesnáze. Jak je tušit ze jména, rod sahá do německé rodiny z Letovic, kde teď i bydlím a mateřštinou mi byla úžasná CK směsice němčiny a češtiny. Lokální dialekty jsou jedním z mých podivných koníčků.

17 Niki Bretschneider Niki Bretschneider | E-mail | 10. ledna 2015 v 12:58 | Reagovat

Jo a k věci. Mám 185cm a bez podpatků ven nechodím. Jehly mám ráda, jen je potřeba dávat pozor na holčičí pasti typu "dekl od kanálu", ale je to spíš zvyk. Výšku si užívám, nicméně lesba tohle asi bude brát trochu jinak. Partnerka má 155cm. Jsme celkem šílemá dvojka, ale problémy nám to nikdy nedělalo.

S tou dominancí je to fakt.

18 Lucka Lucka | Web | 10. ledna 2015 v 13:03 | Reagovat

[16]: jojo, šalina, prýgl, co mě celkem překvapuje, tady se řekne to je ale kočka a v Brně to je ale kocour, oboje myšleno k něžnému pohlaví chichi.

já i když jsem z Moravy, nářečí se mě vyhnulo, přesněji já jemu. když jsem byla nějaký čas u Prahy, tak se divili že nemluvím Moravsky.

19 Vlasti Vlasti | E-mail | Web | 10. ledna 2015 v 13:16 | Reagovat

Já mám 177 a mám pocit, že to je přesně akorát! Mám spoustu kamarádek stejně vysokých jako já nebo i vyšších. A k tomu nadprůměrmě dlouhé nožičky. Už se těším až si budu moct dovolit podpadky.
Jejda vlasně, už jen za 11 dní jdu na ples v holčičím!!!! Holky já se těším!

20 Markétka ♡ Markétka ♡ | E-mail | Web | 10. ledna 2015 v 13:24 | Reagovat

173 cm a chtěla bych 160 :D Ale čím jsi mi teď vsadila brouka do hlavy jsou ty podpatky v autě… sama jsem to jednou zkusila a pak jsem si je musela radši zout, protože jsem se bála o život. Ale to byly klínkový. Nevím jestli ne-klínkový jsou na tuto lepší.

21 Tereza Tereza | 10. ledna 2015 v 13:32 | Reagovat

[16]: Výborně jsi mi to vysvětlila, Niki, s tou moravštinou :) To snad ani už lépe nešlo a nemám k tomu, co dodat!!! Děkuji.
Já se totiž v minulosti setkala jen s ostravštinou během mého ročního působení v Ostravě a dodnes si pamatuji, jak stojím v narvané šalině, pode mnou slečna se učí ze sešitu, tak si čtu s ní a všechna slova byla bez čárek krátce!
To, že se tam tak mluvilo (a dalo se na to zvyknout, protože je to podobné polštině, se kterou nemám díky mým pokusům o studia polské filologie v Olomouci problém) bych pochopila, ale že se krátkými samohláskami i píše, to mě fascinuje dodnes.

K tvému výkladu, Niki, se zřejmě budu ještě hodně dlouho vracet.

[19]: a ty si to koukej užít, Vlasti! :)

[20]: řídím v klínkových podpatkách i normálních. Ale je fakt, že když jedu víc než 1,5 hodiny, tak už se v autě přezouvám (tak, jak to dělá jedna moje kamarádka, která má v autě balerínky nebo tenisky a z auta už jde v nóbl podpatcích :)
Jenže já se přezouvám ne proto, že se mi špatně řídí, ale proto, abych si ty podpatky neušpinila o gumovou podložku  tím neustálým šoupáním při mačkání pedálů :D

22 bluemoon bluemoon | E-mail | Web | 10. ledna 2015 v 13:48 | Reagovat

Je to fifty fifty.

Vyšší holky nemusí vše dohánět podpatky, v něčem mají i výhodu a menším holkám ten pevnější zadek a stehna dělají ty podpatky.

23 Lucka Lucka | Web | 10. ledna 2015 v 13:57 | Reagovat

[20]: ten klín je určitě lepší než jehly, teda na to řízení.

24 Kristýna Kristýna | 10. ledna 2015 v 14:48 | Reagovat

[23]: Asi jo, protože se ta jehla umí dobře zapíchnout pod plynový pedál a když pak potřebuješ rychle brzdit, tak může být ouvej. Asi 2× jsem se takhle pěkně orosila. Chce to jinou techniku. Ale celkem pravidelně vídávám v Průhonicích dámu na 4 cm platformě a 15 cm podpatcích jak naskakuje do auta a hned odjíždí, ta se tedy určitě nepřezouvá.

25 Lucka Lucka | Web | 10. ledna 2015 v 18:25 | Reagovat

tak pořád říkám že ty kluky si zakážu, a vždycky mě některý z nich udělá zase radost. prý kolik mi je, tak jsem napsala ze srandy 13, a on, vážně´´ a já, že si dělám srandu´´ on, že už mě chtěl mazat aby se do něčeho nezapletl, že těch 30 let co mám v profilu se mu nezdálo chichi. že typoval dvacet´´, no nejsou někteří užasní. Kristýnko, bylo to v blond paruce neboj, protože jak si říkala, v té hnědé si mám dávat pozor na pedofily /neboj, pamatuju/. chichi

26 Nikola/Sara Nikola/Sara | 12. ledna 2015 v 8:42 | Reagovat

Terko 177 je krasny, ja mam 183. Zpocatku jsem to hrozne resila. Ale posledni dobou zjistuji, ze stejne vysokych zen je cim dal vice a semtam vidam i vyssi, takze to uz neresim. Navic mit dlouhe nohy ma sve vyhody, chlapum se to totiz dost libi :). Prestoze mam partnerku a na chlapy moc nejsem, tak me komplimenty rozhodne potesi, ostatne kterou zenu ne:).
Ja si na ty vysoke podpatky (vice nez 5 cm) zatim netroufam, a je pravda ze jednim z duvodu krome pohodli je i obava z vysky.

27 anita angelb-dr who is on tardiss anita angelb-dr who is on tardiss | 13. ledna 2015 v 11:29 | Reagovat

VITE CO HOLKY A TEREZ??
NECHTELA BYT TAK VYSOKA
JAK VY !! ZE PROC??;)
I TAKOVE MALE A HEZKE
JAKO JA UMI PODPASOVKY
DAVAT ;)
KYLIE MINOGUE  MA 155
CM A JAK JE OSTRA(
jako terezka)!??;)
zalozte si baskett  zenstvi:)
(a pak ze nejste strebodem
pozornosti-hmpf:)

aaa tynko PRUHONICE
(ZAJIMA ME TO A ZNAM??..)

28 Lucka Lucka | Web | 13. ledna 2015 v 12:36 | Reagovat

[27]: jedině když nám budeš dělat trenérku.

29 anita angelb-dr who is on tardiss anita angelb-dr who is on tardiss | 13. ledna 2015 v 13:10 | Reagovat

ALE JDI LUCKO :) DEKUJI
(nemam manazerske schopnosti:(
no tobe jo luckoo!!)
a dekuju..
vis za co..
SES VIC A SILNEJSI JAKO TEREZA
A MAM TE ZA TO ..!!
A KLIDNE TO PODPISU.
BUH TE SKOUSEL
A DA NOVOU SANCI A MIR.
ZASLOUZIS SI LUCKO!

a beru tvou nabidku:)

anita

30 Lucka Lucka | Web | 13. ledna 2015 v 14:34 | Reagovat

[29]: díky Anitko.

31 anita angelb-dr who is on tardiss anita angelb-dr who is on tardiss | 13. ledna 2015 v 15:56 | Reagovat

MILA LUCKO NEMAS ZA CO..

HELE DOM-INIKO JAKY MAS
TY ZADEK OBRYNE??:)
JAK VIS ZE MALI HOLKY
MAJ TRASOUCI SADLO ??
OD SVY EXZENICKY?;)

SE VYZNAS:) i ja bych chtela
mit 189 cm no po tom
co ctu vase stazovani
:)a vychlubovani
NE-MAM ZAJEM.
stejne vam prdele narostou
ze sezeni ve vozech;)
!!
tak prosim piste na
LAMPARNU;)
a nechte toho.

A STEJNE PROHRATE
KLUCI RANDI S TYCKAMA
NO BEROU SI  BACULKY.
CO KRASAVICE:)??

UZ TO NECHCI POSLOUCHAT:)
BLABLA  .
MATE SKUSENOSTI
CO ZL DOMCO A  TEREZ
DO ZELI MI NELEZ:)

a vite proc nemusim
12 cm .?
znicite si pro krasu
nohy
ortoped vam bude dekovat.
hihi.
ja sama PN .nevedeli ste?

cus bus lucko
©

32 Tereza Tereza | 13. ledna 2015 v 19:48 | Reagovat

[31]: Anito, každý komentář přes CELOU MOJÍ OBRAZOVKU (1024 px na výšku, což je velká plocha) ti smažu taky, bez ohledu na obsah. Už jsem tě tu na to upozorňovala asi stokrát. (Dobře, tak jednou).
Tenhle ti tu ještě nechám, ale hlídej si to ano?  
Asi stokrát (ano stokrát) jsem ti říkala, abys neentrovala.
(Entrovat znamená stisknout klávesu, na které je napsáno někdy enter, ale někdy ne - je tam jen taková zalomená šipka doleva a tato šipka je nakreslená na klávese enter i v mobilech. V pc je to skoro největší klávesa - kdybys náhodou nevěděla. Věřím, že je pro tebe těžké tu klávesu najít)

Neentrovat totiž stačí.

Žádný jiný komentář (než Anity) jsem tu zatím ještě nikdy nesmazala. Což si myslím, že není špatné na to, že začal 4. rok psaní. Nikdy by mě mazání komentářů nenapadlo a nikdy jsem to ani dělat nechtěla, ale co ty plodíš, to se nevidí.

33 Tereza Tereza | 13. ledna 2015 v 20:24 | Reagovat

[Smazaný komentář] Vím a nevím na co narážíš.

34 Lucka Lucka | Web | 13. ledna 2015 v 20:25 | Reagovat

[33]: no to nevadí.

35 anita angelb-dr who is on tardiss anita angelb-dr who is on tardiss | 13. ledna 2015 v 22:31 | Reagovat

[Smazaný komentář]  LATE NIGHT WITH ANITA miluju tabulky a grafy
zakladni plat v CR je tedko
9200 kc .tereza ma OA a VS
smer personalistika..

za sebou rizeni a alimenty
.vede  kuryrskou firmu(povis
nam jeji www?)
proc pak tam nejsou jine
Ts holky a kolik je uvidis?
tak co z toho vychazi??;)

36 anita angelb-dr who is on tardiss anita angelb-dr who is on tardiss | 13. ledna 2015 v 22:52 | Reagovat

[Smazaný komentář] LATE NIGHT WITH ANITA
jenom mimochodem..
co tak charitativni plesy
nebo zbirka penez..
nic??...
skoda :)  budou se predvadet
pred jinymi holkama
a hec muj kluk  ..
stejne plati holka holku
nezna na plesu jako
kamaradku
.konkurence .
s usmevem :ty kravo:(
(lucko nebud smutna)
honem na ples .
co zitra nezajem;)

37 Lucka Lucka | Web | 14. ledna 2015 v 9:36 | Reagovat

[32]: byla to prostě reakce na ten poslední odstavec.

38 Michelle Šimlů Michelle Šimlů | 23. listopadu 2015 v 19:59 | Reagovat

když jsem poprvé k ní dorazila, Hanka Fifková mi řekla, jediné s čím se musíte smířit je, že jste velmi vysoká žena, ostatní lze změnit. Nevěřila jsem, myslela si, že nikdy, ale fakt nikdy neprojdu. Ted v 13tém měcíci tranzice na mě nikdo blbě nečumí, a procházím sebevědomě. Slečny, ale v mém případě se nebavíme o 177cm, bavíme se o 195 cm :) . Stále tomu tak nějak nemohu uvěřit, ona měla pravdu :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist