close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Březen 2017

Příběh Rain

9. března 2017 v 1:53 | Tereza

Příběh Rain - biologické ženy, která je krásná.

"Rain odmala slýchávala, že vypadá jako chlap, je obyčejná a ošklivá. Dnes pracuje jako úspěšná modelka, která mění vnímání ženy a muže v módě."

Nikdy jsem se na to nepodívala z tohoto pohledu...

Tak si to dnes dáme dvakrát

1. března 2017 v 11:25 | Tereza
V naprosto odlišných myšlenkách z jiné galaxie utopená v ještě horkých vzpomínkách na dnešní noc, kterou hltala jsem s ním plnými doušky a přesto to nestačilo, abych tu teď seděla spokojená a nabažená, snažím se vyrovnat s pocity, jaké to je být poprvé v životě milenkou.
Já, v konkurenci s biodívkou vyhrávám tenhle boj ženskosti o jedno mužství, o jednoho muže, pod jehož doteky taju, pod jehož úsměvem slabá jsem v kolenou, jehož síle s rozbušeným srdcem se odevzdávám a rozpouštíme vzájemně se do sebe vším, co má a vším, co mám, pod jednou velkou pokrývkou, jejíž povlékání bylo tou nejnečekanější milostnou předehrou, když růžek k růžku pomalu se přibližuje a já utápím se přitom v jeho upřených pohledech, které mě hladí, dráždí, svlékají a bere si mě ne po doušcích, ale po hrstech, náručích, v nichž tak ráda vždycky končívám...

Pocity mám smíšené. Je mi smutno, protože se ptám, kam to bude směřovat dál? Zůstane to jen u postele? Kdy na mě bude mít čas? Opustí jí kvůli mně? Neublíží jí? Neublížím jí? Neubližujeme už jí..? Nikdy jsem v téhle situaci nebyla. A došlo mi to až teď. Že jsem milenkou. Tím slovem, které nemám ráda. Kdo je vlastně komu s kým nevěrný?

A současně je mi veselo. Z faktu, že boduji. Že nechávám za sebou právě jí - biologickou ženu. Je to ode mě tak podlé! Tak hnusné! Tak zákeřné a smutné! Vyčítám si to, ale pokračuji... Vyčítá si to, ale pokračuje... Nebo nepokračuje?
Ona je taky Tereza. Takže když se náhodou omylem přeřekne ve jméně a myslí tím "tu první Terezu", nic se neděje. Nikdo nic nepozná.

Teď, pomalu doma vychládajíc rozpálená z jeho doteků, přerušila můj tok myšlenek Zuzka informací, kterou bych už asi jinak přešla, ale protože se ty informace vzácně dnes sešly hned dvě v jeden den a dokonce v jeden večer, jsou tu:Pořad je (dle názvu) tedy o vás, kteří žijete v cizím těle a jste transsexuál. Nikoli o těch, co už v cizích tělech nežijí a nebo se dokonce nikdy transsexuály ani nenazývali), ale ok, je to titulek.
Všimla jsem si, že v pořadu by měl vystupovat i Mike Perry a ještě někdo z ordinace Hanky.

Po odvysílání bude možné díl zhlédnout zde.
Veselá Lucka Brychtová v Show Jana Krause. Lucka prošla přeměnou ve svých 35 letech a poslední dobou začíná být docela aktivní, což je fajn, protože vypadá dobře a má hezký hlas - to jsou dvě věci, které na lidi mohou působit docela dobře pozitivně.

Po odvysílání bude možné díl zhlédnout zde.

..kdyby se chtěl někdo třeba kouknout.


(Pozn.: Titulek se nevztahuje k první části tohoto článku, ale k té druhé o televizních pořadech.
(Jelikož s ním si to dáváme za noc třikrát. :)))
(to byl vtip)
Jde o pořady.)
TOPlist